Hiszpańska Książka

Pomysł na prezent dla hiszpanomaniaka…

Grupa sympatyków języka hiszpańskiego rośnie niemalże z każdym dniem za sprawą filmów, piosenek, odbytych podróży czy też najzwyczajniej w świecie z uwagi na niesamowite piękno, a także przydatność tego języka w życiu codziennym oraz – coraz częściej – biznesowym.

Co chwilę nadarza się okazja do robienia sobie prezentów: urodziny, imieniny, święta czy rocznice. Spróbujmy zatem rozważyć o czym marzą miłośnicy języka hiszpańskiego i kultury hiszpańskiej oraz iberoamerykańskiej… Oczywiście po pierwsze o podróżach do Hiszpanii, Meksyku, Argentyny czy Peru! W czasie pandemii nie jest to jednak takie proste, więc musimy sobie poradzić inaczej. W pierwszej kolejności sugerujemy vouchery na lekcje i kursy języka hiszpańskiego. Niech czas społecznej izolacji nie będzie czasem straconym!

voucher na lekcję/kurs językowy

Dla tych, którzy wolą poczytać wybór jest ogromny: od topowych podręczników poprzez szeroką gamę materiałów uzupełniających (na przykład fantastyczna pozycja „Hiszpański 365 dni”, która pomaga w systematycznej nauce proponując nowe zagadnienie każdego dnia roku czy też pięknie ilustrowany, dwujęzyczny album podróżniczy „Toros bravos sueltos” stanowiący świetne narzędzie edukacyjne dla bardziej zaawansowanych) po szeroki wybór literatury hiszpańskojęzycznej na przykład takie klasyki jak „El Principito” Antoine’a de Saint-Exupér, „La sombra del viento” Carlosa Ruiza Zafóna czy „Travesuras de la niña mala” Vargasa Llosy. Dla entuzjastów rozwiązań bardziej multimedialnych istnieje szeroka gama ebooków i audiobooków, dzięki którym możemy nie tylko uczyć się języka, ale także zgłębiać swoją wiedzę na temat bogatej kultury krajów hiszpańskojęzycznych. Jak widać możliwości uszczęśliwienia entuzjasty języka i kultury hiszpańskiej jest naprawdę wiele, a w razie jakichkolwiek wątpliwości nasz zespół zawsze służy pomocą.

audiobook/ebook

Twój adres email nie zostanie opublikowany.