Hiszpańska Książka

Wydawnictwo

Jesteśmy młodym wydawnictwem z Gdyni stworzonym z ogromnej pasji do podróży i języka hiszpańskiego. Księgarnia językowa i wydawnictwo TODO La Mancha to firmy-córki Centrum Języka Hiszpańskiego LA MANCHA, szkoły języka hiszpańskiego, którą prowadzimy w Gdyni od 10 lat. Wydaliśmy dotychczas:

  • Toros bravos sueltos, czyli podróże pewnego małżeństwa” – dwujęzyczny (polsko-hiszpański) album podróżniczy opisujący wędrówki autorów po Półwyspie Iberyjskim oraz Ameryce Południowej, okraszone mnóstwem przepięknych, autorskich fotografii.
  • Czy leci z nami królik?, czyli podróże pewnej rodziny” – książka o podróżowaniu z dzieckiem po tak fascynujących miejscach jak Nowa Zelandia, Alaska czy Japonia, która oprócz planów wypraw, map i przydatnych linków, zawiera całą gamę praktycznych porad dot. podróżowania z małym dzieckiem.
  • Serię e-booków „AVENTURAS” do nauki języka hiszpańskiego na rożnych poziomach, zawierających sporo ciekawych ćwiczeń opartych o autorskie teksty na temat poszczególnych krajów hiszpańskojęzycznych, a także e-book dotyczący tak modnego ostatnimi czasy freelancingu pt.: „ Kompendium wiedzy”.
  • Podręcznik do nauki hiszpańskiego od podstaw „Español en vivo”. To kompletny kurs na poziomie A1, w formie intuicyjnego i interaktywnego e-booka.

Mamy zapał do pracy i mnóstwo chęci do nawiązania współpracy przy kolejnych projektach wydawniczych. ZAPRASZAMY!